ייעוץ וליווי עסקי ולא רק...

ייעוץ וליווי עסקי

הי אני ימה ברקאי.עוסקת בליווי וייעוץ עסקי וארגוני, והופכת רעיונות לעסקים שעובדים. אשמח ללוות אתכם יד ביד בשלבים השונים של פתיחת עסק חדש, החל משלב הרעיון, היכרות עם הסביבה התחרותית, ניתוח החוזקות, המתחרים ויכולות הליבה של העסקיים, יחד נבנה תוכנית שיווקית שתגרום לעסק שלכם להמריא ולרעיונות שלכם להתממש. 

אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני ולימודי תעודה בעיצוב. אני גרה בבוסטון ועובדת עם עסקים מכל העולם. בעצמי הקמתי מספר עסקים מצליחים בארץ ובחו"ל, כך שאני מאוד מבינה את המקום הבודד של להיות יזם. אני יודעת שלא תמיד יש עם מי להתייעץ, ואת התחושה שאנחנו לא תמיד בטוחים שאנחנו בדרך הנכונה. מבטיחה להיות עבורכם היד המלווה, התומכת, והדוחפת, שתיקח אתכם בדיוק למקום שאתם רוצים להיות בו.

עוד קצת עלי

אני אימא של כרמל והילי, נשואה לנדב, מתה על אומנות ושירה, ומקבלת המון השראה מערים גדולות ובועטות אך גם מסתם אור בעיניים. אני מתלהבת כרונית ויש לי אנרגיות של עשיה שלא נגמרות. פרסמתי לא מזמן ספר שירה שעוסק בפרידה מאדם ומאדמה. אני גם יוצרת ואמנית, ויש לי בלוג שבו אני מספרת על החיים בעולם, על אומנות, תרבות ושירה.

מוזמנים גם לפגוש אותי גם במקומות שם: בלוג אישי אתר אומנות

אשמח לדבר אתכם ולשמוע על הרעיונות שלכם, ולהגיד לכם שעכשיו זה הזמן שלכם, ושלהם לקרות.

ימה - yamanja@gmail.com

We worked with Yama for three years for in the capacity of Israeli Outreach. Yama has been extremely successful in marketing the program to the greater Boston community, and has undertaken numerous marketing campaigns resulting in wider outreach and greater attendance at our events. Yama continues to make Havaya Israelit a strong community by providing social interactions, community, and deep and meaningful connections in the Boston area.
סמרה
Samara kats
Director, Havaya Israelit
ימה יקרה, אין לי מילים בכלל לתאר את הכרת התודה וההערצה שאני חשה אלייך. הגעתי אלייך עם רעיון ואמביציה שהמון זמן נשארו אצלי ברמת הפוטנציאל בלבד, ויחד עזרת לי 'לעשות את זה'. עם סבלנות, גישה סופר מקצועית והרבה עבודה יסודית ליווית אותי בדרך לתרגום הרעיון לסל של שירותים מוגדרים, אחרי מחקר שוק, מיתוג וגיבוש אסטרטגיה עסקית מלאה. והנה, כמה חודשים אחרי התהליך, כשמערך השיווק שהגדרנו מיושם במלואו, העסק - עכשיו זה כבר עסק - רץ מעצמו. תודה על כל העבודה הקשה, התוצאות מדברות בעד עצמן
שירה רובין
Shira rubin
CEO, Hebrew Play
רצינו לומר לך תודה ענקית על הליווי המסור והמקצועי שהענקת לנו. כעסק חדש שסימן לו מטרות להוביל את שוק הפרחים בארצות הברית, עזרת לנו לבנות אסטרטגיה ולממש את המטרות שלנו במלואן. הכי חשוב זה שנתת לנו כל כך הרבה מוטיבציה לעשייה וליצירה, גם בימים קשים ידעת לומר מילה טובה ולעודד אותנו עם המשפט שלך יאללה קדימה נעשה ונצליח, תודה תודה על כל העידוד והתמיכה והמקצועיות חסרת הפשרות.
המלצה על יועץ עסקי
Dana Fogel
Dana Fogel

הלקוחות המרוצים שלי

לקבלת עדכונים